This site is archival.
To go to the new homepage of the University, please click here.
Last updated: January 2015.

If you want to go on the old site, click here.

polish version

Zaproszenie na obchody 30-lecia powołania PAT 8 XII 2011

ZAPROSZENIE NA OBCHODY 30-LECIA PAT

Drodzy Profesorowie, Pracownicy i Studenci
Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie,

W czwartek, 8 grudnia 2011 r. będziemy obchodzić 30. rocznicę powołania Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. Serdecznie zapraszam do udziału w przygotowanych na tę okazję wydarzeniach.

W tym dniu o godz. 14.30 zapraszam do sali 111 przy ul. Kanoniczej 9 na otwarcie przygotowanej przez Biuro Informacji i Promocji wystawy Gaudium veritatis – unikalnych fotografii, przedstawiających związki Jana Pawła II z naszą uczelnią oraz ekspozycji medali okolicznościowych z wizerunkiem Papieża z kolekcji pana Bernarda Marka Adamowicza.

Dalsza część uroczystości odbędzie się w kościele św. Marka. O godz. 16.30 ks. dr hab. Jan Szczepaniak, prof. UPJPII wygłosi prelekcję Papieska Akademia Teologiczna – spełnione marzenie Jana Pawła II o kościelnej uczelni wyższej w Krakowie, a o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza święta, której przewodniczyć będzie oraz homilię wygłosi ks. bp prof. Tadeusz Pieronek.

Mając nadzieję na liczny udział Pracowników i Studentów w tym święcie Uniwersytetu, ogłaszam w dniu 8 grudnia godziny rektorskie od godz. 16.00 do godz. 18.30. Liczę, że zorganizują Państwo swoją pracę w tym dniu tak, aby mogli uczestniczyć w wernisażu bez zakłócania pracy w poszczególnych jednostkach.

Pracowników naukowych proszę o zachęcenie studentów do udziału w uroczystościach.
Czcigodnych Księży, którzy chcą wziąć udział w koncelebrze, prosimy o zabranie alb i stuł w kolorze białym.

ks. dr hab. Władysław Zuziak, prof. UPJPII
rektor

  • PDF
  • Drukuj
  • Mail