Oferta pracy: administrator sieci komputerowej

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie poszukuje kandydatów na stanowisko ADMINISTRATOR SIECI KOMPUTEROWEJ.

Miejsce pracy: Kraków.
Region: Małopolska.

pdf Oferta pracy

Obowiązki:
- Współpraca w zakresie zarządzania siecią komputerową, serwerami i stacjami roboczymi (zarządzanie oprogramowaniem sieciowym i infrastrukturą sieciową, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów, instalacja oraz konfiguracja rozwiązań sprzętowych i programowych)
- Rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem, ze sprzętem oraz (monitorowanie bezpieczeństwa systemów, aplikacji i sieci, tworzenie kopii zapasowych baz danych)
- Współpraca w zarządzaniu stroną internetową pracodawcy, administrowanie serwerem poczty elektronicznej i serwerem witryn www, administrowanie serwerem systemu nazw domenowych, SQL
- Administrowanie programem finansowo-księgowym, kadrowo-płacowym, Płatnikiem, systemem obsługi dziekanatów

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne informatyczne
- Mile widziane doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku
- Certyfikaty potwierdzające posiadanie wiedzy i kwalifikacji technicznych - mile widziane Cisco Certified Network Associate (CCNA)
- Biegła znajomość systemów operacyjnych Microsoft, Linux/Unix z uwzględnieniem systemów/dystrybucji serwerowych
- Znajomość systemów bazodanowych: MS SQL, MySQL, Firebird
- Biegła znajomość protokołów sieciowych, zasad budowy i działania sieci LAN i WAN, technologii światłowodowych
- Umiejętności z zakresu diagnostyki, serwisowania i optymalizacji wydajności komputerów klasy PC
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Mile widziana znajomość zagadnień związanych z WWW: HTML, CSS, PHP, Flash
- Mile widziana znajomość dowolnego systemu wspomagającego pracę dziekanatów
- Mile widziane prawo jazdy kategorii B
- Oświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
- Pracę w renomowanej Uczelni
- Pracę przy ciekawych projektach oraz szansę rozwoju zawodowego
- Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie, pakiet socjalny

Zgłoszenia:

- Na Państwa aplikacje oczekujemy do 04.07.2014 r.
- Oferty powinny zawierać CV oraz list motywacyjny.
- Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.
- Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
- Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Prosimy aplikować na adres poczty elektronicznej: malgorzata.wojewoda@upjp2.edu.pl