Aktualności » Koncert kolęd chóru Psalmodia 19 I 2014 » Uniwersytet Papieski Jana Pawła II

Koncert kolęd chóru Psalmodia 19 I 2014

Zapraszamy na Koncert Kolęd chóru Psalmodia, który odbędzie się 19 stycznia br. w kościele oo. Jezuitów przy ul. Kopernika o godz. 19.00.

Koncert ten rozpocznie obchody 25-lecia Psalmodii. Podczas niego zabrzmią najpiękniejsze polskie kolędy w różnorodnych aranżacjach − tradycyjnych i współczesnych, na chór mieszany i na chóry jednorodne. Zgromadzeni słuchacze będą mieli okazję poczuć świąteczną radość przy dźwiękach Dzisiaj w Betlejem czy Przybieżeli do Betlejem, wzruszyć się przy Lulajże, Jezuniu oraz Mizernej cichej, a nawet przenieść się w okolice Zakopanego, razem z góralskim Dobrze ześ się Jezu i Juhaską kolyndą. A wszystkie te kolędy w wykonaniu jednego z najlepszych chórów w Polsce.

Wstęp bezpłatny.

Projekt "25-lecie chóru Psalmodia Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie" zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego".

malopolska_logo

Plakat koncertu