650-lecie Królewskiej Katedry na Wawelu 27-28 III 2014

Wielebne Siostry,
Szanowni Państwo,
Drodzy Pracownicy UPJPII,

W związku z obchodami 650-lecia konsekracji Katedry na Wawelu serdecznie zapraszamy w imieniu Wielkiego Kanclerza naszej uczelni J. Em. Stanisława kard. Dziwisza oraz swoim własnym do udziału:
1. W uroczystej inauguracji obchodów jubileuszowych w Katedrze na Wawelu 27 marca br. o godz. 10.00. Samodzielnych pracowników naukowych prosimy o przybycie w togach.
2. We mszy św. na zakończenie uroczystości jubileuszowych w katedrze pod przewodnictwem legata papieskiego J. Em. Stanisława kard. Ryłki 28 marca br. o godz. 16.30. Kapłani zaproszeni są do koncelebry (prosimy o zabranie alby i stuły złotej lub białej).
Aby umożliwić liczny udział naszej wspólnoty akademickiej w uroczystościach jubileuszowych, ogłaszamy godziny rektorskie, wyłącznie dla tych którzy udają się na uroczystości, 27 marca br. od godz. 9.30 do 13.00.

ks. prof. dr hab. Władysław Zuziak
rektor