Procedura zapytania ofertowego - "Technologia kuchni i bufetu przy stołówce uniwersyteckiej"

Informacja o rozpoczęciu procedury zapytania ofertowego

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, z siedzibą: ul. Kanonicza 25, 31-002 Kraków informuje, że:

1. Rozpoczyna procedurę zapytania ofertowego na wykonanie robót związanych z „Technologią kuchni i bufetu przy stołówce uniwersyteckiej w budynku Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie przy ul. Bernardyńskiej 3 na działce nr ewidencyjny 149 obręb 3” .

2. Termin przewidziany na składanie ofert : 7.07.2014r.

3. W sprawie otrzymania materiałów koniecznych do sporządzenia oferty prosimy o kontakt z osobą wskazaną w punkcie 4.

4. Do kontaktów z wykonawcami upoważniona jest Bernarda Sukta, tel. 12 422 31 44 w. 11 od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00 - 14:00

v0TwIq.png Wynik