Konferencja z cyklu "Rola Kościoła katolickiego w procesie integracji europejskiej" 13-14 IX 2013

Zapraszamy do udziału w krakowskiej XIII międzynarodowej konferencji z cyklu: Rola Kościoła katolickiego w procesie integracji europejskiej, w tym roku odbywającej się w dniach 13-14 września pod hasłem Rodzina we współczesnej Europie.

Konferencję organizują: Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, Fundacja Konrada Adanauera w Polsce, Fundacja Roberta Schumana w Luksemburgu, Klub Polski w Grupie Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) w PE, Wydawnictwo „Wokół Nas” w Gliwicach i Komisja Episkopatów Wspólnoty Europejskiej COMECE.

Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego jest bp prof. dr hab.Tadeusz Pieronek, rektor UPJPII w latach 1998-2004.

W konferencji, jak co roku, wezmą udział wybitni myśliciele, przedstawiciele Kościoła, znani politycy i działacze społeczni.

Dokładny program konferencji, lista uczestników, a także formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie: www.kosciol-europa.org.pl oraz na www.upjp2.edu.pl.

pdf Program.