Ks. dr hab. Michał Drożdż, prof. UPJPII członkiem zarządu PTKS

W dniach 26-28 września Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie wraz Uniwersytetem Jagiellońskim i Polskim Towarzystwem Komunikacji Społecznej zorganizował III Kongres Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej, który się odbył na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W czasie Kongresu członkowie PTKS z całej Polski wybrali ks. dr. hab. Michała Drożdża prof. UPJPII na członka Zarządu i skarbnika PTKS na 3-letnią kadencję, co jest znakiem uznania dla naszej Uczelni i prowadzonych na niej studiów dziennikarskich.

Polskie Towarzystwo Komunikacji Społecznej jest w Polsce głównym i prestiżowym towarzystwem naukowym integrującym środowiska naukowe z obszaru nowej dyscypliny naukowej: nauki o mediach.

Serdecznie gratulujemy!