Konferencja "Powołanie lidera biznesu" 18 X 2012

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie oraz Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent” zapraszają na konferencję pod patronatem J. Em. Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza Metropolity Krakowskiego Powołanie lidera biznesu, która odbędzie się w Krakowie 18 października 2012 r.

Miejsce: aula Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie, ul. Podzamcze 8.

Powołanie lidera biznesu to dokument wydany przez Papieską Radę „Iustitia et Pax”. Pierwszy raz Kościół zwraca się wprost do liderów biznesu, wszystkich uczestników życia gospodarczego, zapraszając ich do refleksji na ich powołaniem oraz misją, jaką mają do zrealizowania w świecie pełnym napięć. Celem konferencji jest wspólna refleksja środowiska naukowego oraz praktyków biznesu nad treścią Powołania lidera biznesu.

Organizatorzy: Wydział Teologiczny Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II – Katedra Teologii Życia oraz Księża Sercanie – Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent”

Kontakt: ks. Przemysław Król SCJ, tel. 510-194-749

Współorganizatorzy:
Fundacja im. św. Jana Kantego, Polskie Towarzystwo Teologiczne w Krakowie, Rycerze Kolumba, Towarzystwa Biznesowe

pdf Program konferencji.