Aktualności » Zaproszenie na spotkanie opłatkowe 18 XII 2014 » Uniwersytet Papieski Jana Pawła II

Zaproszenie na spotkanie opłatkowe 18 XII 2014

Czcigodni Księża, Wielebne Siostry, Szanowni Państwo,
Drodzy Pracownicy Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie,

Boże Narodzenie to czas wspólnego świętowania i przeżywania tajemnicy Wcielenia Syna Bożego.
Z tej okazji serdecznie zapraszamy Pracowników Naukowych, Administracji i Biblioteki na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w czwartek 18 grudnia 2014 roku o godz. 15.30 w budynku UPJPII przy ul. Bernardyńskiej 3. Swoją obecnością zaszczyci naszą wspólnotę akademicką Jego Eminencja Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz – Wielki Kanclerz uczelni.

Osoby biorące udział w spotkaniu zostają zwolnione z wypełniania w tym czasie obowiązków służbowych.
Liczymy na to, że zgromadzimy się wszyscy przy wspólnym stole, aby podzielić się dobrym słowem i radością płynącą z narodzin Chrystusa.

ks. prof. dr hab. Wojciech Zyzak
rektor