Konkurs na dofinansowanie inicjatyw i przedsięwzięć studentów UPJPII przez Fundację

Fundacja im. Świętej Królowej Jadwigi dla Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie ogłasza kolejny konkurs na dofinansowanie inicjatyw i przedsięwzięć studentów UPJPII.

Wnioski należy składać o ustalonym formularzu w terminie od 1 do 30 listopada br. w Biurze Fundacji przy ul. Bernardyńskiej 3, pok. 55A w godzinach dyżurów Zarządu:

ks. Andrzej Lichosyt, prezes: wtorek, godz. 16.00-17.00
Monika Wiertek, wiceprezes: środa, godz. 16.00-17.00
ks. Zdzisław Hopciaś, skarbnik: czwartek, godz. 16.00-17.00

Informujemy, że wnioski można składać także w piątek 29 listopada br. do rąk własnych członków Zarządu oraz w sobotę 30 listopada br. w zamkniętej kopercie opisanej "Fundacja im. Świętej Królowej Jadwigi dla UPJPII" na portierni budynku przy ul. Bernardyńskiej 3 do godz. 17.30.

Regulamin przyznawania dofinansowania i formularz wniosku znajdują się tutaj.

pdf Plakat informacyjny

Wspieramy wszystkich, których pasja, dobre pomysły i zapał do działania zasługują na docenienie!