Pogrzeb pani mgr Anny Osławskiej

Z bólem i żalem informujemy, że w dniu 18 sierpnia 2014 roku zmarła nagle Pani mgr Anna Osławska, wieloletnia wykładowczyni retoryki i animacji kulturalnej oraz animatorka życia teatralnego na naszym uniwersytecie.

Msza święta pogrzebowaza śp. Annę Osławską odbędzie się we wtorek 26 sierpnia o godz. 12.30 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach Krzesławickich, o godz. 14.00 ostatnie pożegnanie i złożenie ciała śp. Anny Osławskiej na miejsce spoczynku na Cmentarzu Grębałowskim.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy serdecznego współczucia, a śp. Annie Osławskiej dziękujemy z serca za Jej twórczą współpracę z naszym Uniwersytetem, polecając Ją we wdzięcznej modlitwie dobroci i miłosierdziu Boga.