Eucharystia z JE kard. Zenonem Grocholewskim - godziny rektorskie

Wielebne Siostry,
Szanowni Państwo,
Drodzy Pracownicy i Studenci UPJPII,

W imieniu Wielkiego Kanclerza naszej uczelni JE kard. Stanisława Dziwisza oraz swoim własnym ponownie serdecznie zapraszamy do udziału w Eucharystii, kończącej VIII Dni Jana Pawła II, która odbędzie się 7 listopada br. o godz. 17.00 w Sanktuarium bł. Jana Pawła II przy ul. Totus Tuus 32. Przewodniczyć jej będzie i homilię wygłosi JE kard. Zenon Grocholewski. Będzie to niepowtarzalna okazja do spotkania z Prefektem Kongregacji ds. Edukacji Katolickiej. Wszystkich gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, które będzie przygotowaniem do głębokiego przeżycia zbliżającej się kanonizacji naszego Patrona.
Samodzielnych pracowników naukowych uprzejmie prosimy o zabranie tóg.
Aby umożliwić liczny udział naszej wspólnoty akademickiej w Eucharystii, ogłaszamy w tym dniu godziny rektorskie od 16.00.

ks. prof. dr hab. Władysław Zuziak,
rektor