VIII Dni Jana Pawła II "Mądrość", 5−7 listopada 2013

Zapraszamy do udziału w VIII edycji Dni Jana Pawła II, organizowanych przez uczelnie i szkoły wyższe Krakowa i Małopolski pod koordynacją Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Ich celem jest upamiętnienie postaci papieża Polaka i jego dorobku intelektualnego wśród polskiej społeczności akademickiej. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest Mądrość. Na dni 5−7 listopada br. przygotowywany jest bogaty interdyscyplinarny program, obejmujący m.in. koncerty i przedstawienia teatralne. Nie zabraknie także konkursów: literackiego i fotograficznego. Najważniejszym elementem wydarzenia pozostaje – wzorem lat ubiegłych – międzynarodowe sympozjum naukowe. Więcej informacji na www.jp2.krakow.pl.

pdf Zaproszenie