Aktualności » Procedura zapytania ofertowego - "Opieka serwisowa (abonament) systemu informatycznego" » Uniwersytet Papieski Jana Pawła II

Informacja o rozpoczęciu procedury zapytania ofertowego

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, z siedzibą: ul. Kanonicza 25, 31-002 Kraków informuje, że:

1. Rozpoczyna procedurę zapytania ofertowego na "Opiekę serwisową (abonament) systemu informatycznego SIMPLE.ERP i XPRIMER oraz opiekę konsultacyjną dla użytkowników systemów obejmującą łącznie 288 godzin roboczych"

2. Termin przewidziany na składanie ofert : 6.10.2014r. do godz. 11:00

3. W sprawie otrzymania materiałów koniecznych do sporządzenia oferty prosimy o kontakt z osobą wskazaną w punkcie 4.

4. Do kontaktów z wykonawcami upoważniona jest Bernarda Sukta, tel. 12 422 31 44 w. 11 od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00 - 14:00

v0TwIq.png Wynik