Konferencja "1200 lat pielgrzymek do grobu św. Jakuba w Santiago de Compostela" 5-8 IX 2013

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, Instytut Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie oraz Bractwo św. Jakuba Starszego Apostoła w Więcławicach Starych zapraszają do udziału w VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej 1200 lat pielgrzymek do grobu św. Jakuba w Santiago de Compostela oraz w Światowym Spotkaniu Bractw i Stowarzyszeń św. Jakuba, które odbędą się w dniach 5-8 września 2013 roku w Krakowie i Więcławicach Starych.

Planowana konferencja jest szóstym spotkaniem poświęconym problematyce historii i funkcjonowaniu Drogi św. Jakuba oraz kultu Apostoła w Polsce i na świecie.

Szczegółowe informacje i program.