Konferencja "Oblicza chciwości a życie publiczne" 23-24 X 2012

Konferencja Oblicza chciwości a życie publiczne.

W dniach 23-24.października br. w budynku przy ul. Kanoniczej 9 odbywać się będzie konferencja naukowa pt. Oblicza chciwości a życie publiczne. Jest to już V konferencja z cyklu Etyka i życie publiczne, która jest organizowana przez Katedrę Etyki Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.
W konferencji wezmą udział naukowcy z ośrodków badawczych w Polsce i goście z zagranicy.

Oprócz wykładów organizatorzy planują panel dyskusyjny (wtorek, 23 października, godz. 17.30) oraz projekcję filmu „Chciwość” w reżyserii J. C. Chandora. Film będzie można zobaczyć w środę 24 października o godz. 8.30 w Kinie pod Baranami (Rynek Główny 27, II piętro, sala niebieska). Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji.

Dokładny program i wiele innych przydatnych informacji znaleźć można na stronie cyklu.

Patronami konferencji są:
Polskie Towarzystwo Etyczne: Sekcja Etyki Życia Publicznego