Wybór nowych władz rektorskich UPJPII

Informujemy, że Senat Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie w dniu 26 maja 2014 roku wybrał jako rektora na kadencję 2014-2018 ks. prof. dr. hab. Wojciecha Zyzaka. Zastąpi on w tej roli ks. prof. dr. hab. Władysława Zuziaka.

Ks. prof. dr hab. Wojciech Zyzak jest obecnie dziekanem Wydziału Teologicznego UPJPII. Wcześniej pełnił funkcję prodziekana tego wydziału. Specjalizuje się w teologii duchowości kapłaństwa i laikatu. Więcej informacji o działalności ks. prof. Zyzaka.

Prorektorami UPJPII na kadencję 2014-18 zostali:

ks. prof. dr hab. Wojciech Misztal - prorektor ds. rozwoju i polityki finansowej (kontynuacja funkcji)
ks. prof. dr hab. Janusz Mastalski (obecny dziekan Wydziału Nauk Społecznych) - prorektor ds. ogólnych, studenckich i polityki kadrowej
ks. prof. dr hab. Józef Stala (obecny prodziekan Wydziału Teologicznego Sekcja w Tarnowie) - prorektor ds. nauki i współpracy międzynarodowej

Nowe władze rektorskie rozpoczną pracę od 1 września 2014 r.