Ta strona jest ARCHIWALNA.
Aby przejść na nową stronę główną Uczelni prosimy klinąć tutaj.
Ostatnia aktualizacja: styczeń 2015.

Jeśli chcesz przejść na starą stronę kliknij tutaj.

english version

Koncert galowy z okazji 25-lecia chóru Psalmodia 12 X 2014

Zapraszamy na koncert galowy z okazji 25-lecia chóru Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie Psalmodia, który odbędzie się w Filharmonii Krakowskiej w niedzielę 12 października 2014 roku.

Po całorocznych obchodach jubileuszu 25. rocznicy istnienia chóru Psalmodia nadszedł czas na wielki finał. 12 października w Filharmonii zabrzmią wyjątkowe utwory w wykonaniu jednego z najlepszych chórów akademickich w Polsce. Chórzyści z różnych lat wspólnie zaśpiewają kompozycje, z którymi Psalmodia związana jest od dawna, oraz pokażą się w zupełnie nowej odsłonie.
Wśród utworów, które publiczność będzie miała szansę usłyszeć, zabrzmią m in. Alleluja Romualda Twardowskiego, Msza Des-dur Stanisława Moniuszki, Ojczyzna Feliksa Nowowiejskiego i Hymn do św. Wojciecha Pendereckiego. A capella, z organami i z orkiestrą − chór zaprezentuje się w każdej z tych odsłon. Nie zabraknie również niespodzianek, a koncert zachwyci zarówno tych, którzy z muzyką chóralną nie obcują na co dzień, jak i melomanów i koneserów.
Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy:
chór Psalmodia, Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, Fundacja im. Świętej Królowej Jadwigi dla Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, Stowarzyszenie Passionart

Patronat honorowy:
Prezydent Miasta Krakowa
Marszałek Wojewodztwa Małopolskiego

Patroni medialni:
TVP Kraków, "Dziennik Polski", "Gość Niedzielny", Radio Plus, franciszkanska3.pl, "Vita Academica", Radio Bonus, www.krakow.pl

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

malopolska_logo

pdf Plakat.

  • PDF
  • Drukuj
  • Mail