Ta strona jest ARCHIWALNA.
Aby przejść na nową stronę główną Uczelni prosimy klinąć tutaj.
Ostatnia aktualizacja: styczeń 2015.

Jeśli chcesz przejść na starą stronę kliknij tutaj.

english version

Lokalizacja: Administracja > Biuro Współpracy z Zagranicą > Tandem Językowy

Tandem Językowy

tandem_logo_2
„TANDEM JĘZYKOWY” dla studentów UPJPII

Projekt TANDEM JĘZYKOWY to inicjatywa, która zrodziła się kilkadziesiąt lat temu w Europie. Jest to darmowy projekt kierowany do wszystkich studentów zainteresowanych kulturą zagraniczną, nawiązaniem kontaktów międzynarodowych oraz nauką języków obcych. Polega on na skontaktowaniu studentów UPJPII ze studentami przyjeżdżającymi na naszą uczelnię w ramach programu Erasmus oraz umożliwieniu im spotkań, podczas których wzajemnie ucząc się języka obcego nabywają wiedzę na temat innego państwa.

Projekt TANDEM JĘZYKOWY Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie jest koordynowany przez biuro Erasmus oraz Międzywydziałowe Studium Języków Obcych. Jednym z jego założeń jest pomoc w aklimatyzacji zagranicznych studentów w Krakowie. Co roku gościmy coraz większa liczbę studentów z zagranicy. Przyjeżdżają oni głównie z Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Słowacji, Czech oraz Irlandii. Pomóżmy im w zaadaptowaniu się w Krakowie i na naszej uczelni oraz skorzystajmy z możliwości konwersacji w ich językach poprzez kontakt interpersonalny.

Drogi Studencie!

Jeśli więc chcesz poznać kulturę innego państwa, jesteś osobą otwartą, pełną energii, a przede wszystkim chcesz podszkolić język obcy- zapraszamy do udziału w naszym projekcie! Koordynując TANDEM JĘZYKOWY skontaktujemy Cię ze studentem zagranicznym i damy praktyczne wskazówki co do przeprowadzenia spotkań językowych.

Kontakt:
mgr Celina Budzowska
e-mail: tandem@upjp2.edu.pl

Formularz zgłoszeniowy on-line
On-line Form

  • ostatnia aktualizacja: 2014-10-07; 13:48

  • PDF
  • Drukuj
  • Mail