Ta strona jest ARCHIWALNA.
Aby przejść na nową stronę główną Uczelni prosimy klinąć tutaj.
Ostatnia aktualizacja: styczeń 2015.

Jeśli chcesz przejść na starą stronę kliknij tutaj.

english version

Lokalizacja: Wydziały i inne jednostki > Jednostki międzywydziałowe > Międzywydziałowe Studium Języków Obcych > Egzaminy potwierdzające znajomość języka > Egzamin TELC > Struktura egzaminu

Struktura egzaminu

Egzaminy TELC składają się z części pisemnej oraz ustnej. Część pisemna to teksty do czytania i słuchania ze zrozumieniem; część ustna to rozmowa w danym języku.

Poszczególne części egzaminu mogą się w pewnym stopniu różnić w zależności od poziomu, ale nie języka. Struktura egzaminu na każdym poziomie jest identyczna dla wszystkich języków.

Część pisemna egzaminu jest sprawdzana komputerowo w Centralnym Biurze Egzaminacyjnym we Frankfurcie nad Menem. Listy natomiast oceniane są dwustopniowo przez dwóch różnych uprawnionych egzaminatorów.

Cześć ustna jest oceniana w instytucjach przeprowadzających egzamin przez licencjonowanych egzaminatorów szkolonym w Polsce przez Partnerów TELC GmbH.

OPIS POSZCZEGÓLNYCH POZIOMÓW EGZAMINÓW JĘZYKOWYCH ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ POD ADRESEM www.telc.net.pl W KATEGORII "PRZYDATNE LINKI" W ZAKŁADCE "KANDYDACI"

  • ostatnia aktualizacja: 2013-03-26; 14:42

  • PDF
  • Drukuj
  • Mail