Ta strona jest ARCHIWALNA.
Aby przejść na nową stronę główną Uczelni prosimy klinąć tutaj.
Ostatnia aktualizacja: styczeń 2015.

Jeśli chcesz przejść na starą stronę kliknij tutaj.

english version

Lokalizacja: Duszpasterstwo

Duszpasterstwo

Duszpasterstwo Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie
„PATMOS”

QW1RYY


Miej zatem wiarę, która od ciebie zależy i do Boga prowadzi, abyś mógł otrzymać od Niego taką, jaka przerasta wszelkie siły ludzkie - św. Cyryl Jerozolimski

Zaufanie jest boską iskrą w człowieku, która mądrze rozwijana pozwala na budowanie najbardziej trwałej więzi ze Stwórcą, jak i wszystkich podstawowych relacji międzyludzkich. Zaufanie jest nieodłącznym elementem miłości i przyjaźni. Jest podstawowym budulcem życia społecznego i fundamentem ekonomii.

Niemal powszechny w naszych czasach kryzys zaufania, szczególnie widoczny w rodzinie i w miejscach pracy, skłania wielu do pogłębionej refleksji i szukania sposobów odbudowywania tego, co tak łatwo stracić. Głównie zwraca się uwagę na kształtowanie charakteru człowieka i rozwój jego kompetencji. Jest to niewątpliwie bardzo ważny kierunek działań, ale czy wystarczający?

Tylko nieliczni mają odwagę pójść drogą jednego z najbardziej skutecznych ludzi w historii - św. Pawła: Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia (Flp 4,13). Obierając w DA PATMOS ten właśnie kierunek rozwoju zapraszamy wszystkich zainteresowanych i odważnych do udziału i współtworzenia programu ZAUFANIE I PRACA.


Ks. Lucjan Bielas
(Duszpasterz akademicki)

Dr Jerzy Kołodziej
(Business Potential Discovery)

  • ostatnia aktualizacja: 2014-12-08; 10:04

  • PDF
  • Drukuj
  • Mail