Ta strona jest ARCHIWALNA.
Aby przejść na nową stronę główną Uczelni prosimy klinąć tutaj.
Ostatnia aktualizacja: styczeń 2015.

Jeśli chcesz przejść na starą stronę kliknij tutaj.

english version

Lokalizacja: Informacje ogólne > Struktura biblioteki

Struktura biblioteki

Biblioteka Główna UPJPII
30-348 Kraków, ul. Bobrzyńskiego 10
tel. 12 421 84 40, 12 423 50 05; faks 12 423 50 41
e-mail: biblioteka@upjp2.edu.pl

p.o. dyrektor - mgr Magdalena Nagięć
e-mail: magdalena.nagiec@upjp2.edu.pl
tel. 12 252 35 75, 12 421 84 40 w. 215

Sekretariat - mgr Marta Wójtowicz-Kowalska
e-mail: atwojtow@cyf-kr.edu.pl
tel. 12 252 35 72

Biblioteka UPJPII - bibliotekarz systemowy
tel. 12 252 35 82

mgr Danuta Rebech
e-mail: atrebech@cyf-kr.edu.pl

Biblioteka UPJPII - Dział Udostępniania i Informacji Naukowej
tel. 12 252 35 65
e-mail: wypozyczalnia@upjp2.edu.pl

mgr Anna Nowak
e-mail: atsalady@cyf-kr.edu.pl
mgr Aleksandra Zoń-Górecka
e-mail: atzongor@cyf-kr.edu.pl
Stanisława Kościelny
Iwona Okońska
e-mail: atokonsk@cyf-kr.edu.pl
Władysława Wędzicha
e-mail: wladyslawa.wedzicha@upjp2.edu.pl

Biblioteka UPJPII - Dział Opracowania Formalnego Wydawnictw Zwartych
tel. 12 421 84 40 w. 312 lub 315

mgr Dorota Chomko
e-mail: atchomko@cyf-kr.edu.pl
mgr Agnieszka Dec
e-mail: atdec@cyf-kr.edu.pl
mgr Marta Grzeszczuk
e-mail: atgrzesz@cyf-kr.edu.pl
mgr Marek Hyla
e-mail: athyla@cyf-kr.edu.pl
mgr Bogusława Lizoń-Kopka
e-mail: atlizonb@cyf-kr.edu.pl
mgr Marta Piechnik-Dubis
e-mail: atpiechn@cyf-kr.edu.pl
mgr Mirosława Zielińska
e-mail: atzielin@cyf-kr.edu.pl

Biblioteka UPJPII - Dział Opracowania Rzeczowego Wydawnictw Zwartych
tel. 12 421 84 40 w. 313 lub 213

mgr Maciej Gradowski
e-mail: atgradow@cyf-kr.edu.pl
mgr Magdalena Olszewska
e-mail: atolszew@cyf-kr.edu.pl
mgr Monika Połowianiuk
e-mail: atwyjasn@cyf-kr.edu.pl
mgr Joanna Siuda
e-mail: atsiuda@cyf-kr.edu.pl
mgr Beata Wieczorek
e-mail: atwieczo@cyf-kr.edu.pl

Biblioteka UPJPII - Dział Gromadzenia Wydawnictw Zwartych
tel. 12 252 35 78

dr Renata Dulian
e-mail: atdulian@cyf-kr.edu.pl
mgr Marta Wójtowicz-Kowalska
e-mail: atwojtow@cyf-kr.edu.pl

Biblioteka UPJPII - Dział Wymiany
tel. 12 421 84 40 w. 312

mgr Beata Wieczorek
e-mail: atwieczo@cyf-kr.edu.pl

Biblioteka UPJPII - Dział Komputeryzacji i Automatyzacji
tel. 12 421 84 40 w. 311 lub 316

mgr inż. Dorota Górska
e-mail: atgorska@cyf-kr.edu.pl
mgr Piotr Kowalski
e-mail: piotr.kowalski@upjp2.edu.pl

Biblioteka UPJPII - Dział Czasopism
30-348 Kraków, ul. Bobrzyńskiego 10
tel. 12 252 35 80 lub 421 84 40 w. 314
e-mail: czasopisma@upjp2.edu.pl

mgr Stanisław Chudzio
e-mail: stasion@poczta.onet.pl
mgr Danuta Gurdak
e-mail: atgurdak@cyf-kr.edu.pl
mgr Agnieszka Nowicka
e-mail: atnowick@cyf-kr.edu.pl
mgr Marta Obrok
e-mail: atobrokm@cyf-kr.edu.pl
mgr Wojciech Skorupski - gromadzenie czasopism
tel. 421 84 40 w. 217
e-mail: atskorup@cyf-kr.edu.pl

Biblioteka UPJPII - Dział Zbiorów Specjalnych

- Stare druki
tel. 12 421 84 40 w. 308

mgr Agata Jaśko
e-mail: atjasko@cyf-kr.edu.pl

Zbiory audio-wizualne
tel. 12 421 84 40 w. 315

mgr Agnieszka Dec
e-mail: atdec@cyf-kr.edu.pl

Biblioteka UPJPII - Dział Introligatorni
tel. 12 421 84 40 w. 120

Biblioteka UPJPII - Dział Obsługi Technicznej Budynku

Biblioteka Wydziału Historii i Dziedzictwa Kulturowego UPJPII
31-004 Kraków, ul. Franciszkańska 1
tel. 12 422 57 85 w. 723
e-mail: biblhistk@upjp2.edu.pl

mgr Izabela Furtak
e-mail: atfurtak@cyf-kr.edu.pl
mgr Małgorzata Szewczyk
e-mail: atszewcz@cyf-kr.edu.pl

Biblioteka Instytutu Liturgicznego UPJPII
31-014 Kraków, ul. Sławkowska 24
tel. 12 421 75 25
e-mail: biblinstlit@upjp2.edu.pl

s. mgr Barbara Bonar
e-mail: atbonar@cyf-kr.edu.pl

Biblioteka Instytutu Historii Sztuki i Kultury
- ul. Pijarska 7

Biblioteka Katedry Patrologii i Historii Dogmatu
- ul. Kanonicza 20

  • ostatnia aktualizacja: 2014-01-14; 08:47

  • PDF
  • Drukuj
  • Mail