Ta strona jest ARCHIWALNA.
Aby przejść na nową stronę główną Uczelni prosimy klinąć tutaj.
Ostatnia aktualizacja: styczeń 2015.

Jeśli chcesz przejść na starą stronę kliknij tutaj.

english version

Lokalizacja: Rekrutacja 2013/2014 > WYNIKI REKRUTACJI 2013/14 - REKRUTACJA DODATKOWA > Studia II stopnia > Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Lista osób przyjętych na studia stacjonarne II stopnia, kierunek: Dziennikarstwo i komunikacja społeczna:

1. Antosz Anna
2. Baradziej Marlena
3. Bochenek Kamil
4. Bojarska Monika
5. Chrobak Alicja
6. Czernich Tomasz
7. Delimata Paweł
8. Diaków Agnieszka
9. Drozd Katarzyna
10. Drożdżal Mateusz
11. Duda Tomasz
12. Dudek Elżbieta
13. Dzidek Aneta
14. Filuś Michał
15. Furca Karolina
16. Gadowska Anna
17. Gawron Agnieszka
18. Golec Małgorzata
19. Gołda Karolina
20. Górak Julita
21. Hadam Angelika
22. Izdebska Magdalena
23. Jamro Ewa
24. Jaracz Monika
25. Kaleta Anna
26. Kamińska Jolanta
27. Kapłańska Anna
28. Kielar Natalia
29. Klęk Michał
30. Kłapa Arkadiusz
31. Kołodziej Martyna
32. Kołpak Bożena
33. Kopciewicz Barbara
34. Kopiejka Przemysław
35. Kukuryka Aleksandra
36. Kupiec Sylwia
37. Kuruc Maria
38. Lach Karolina
39. Łosowska Anna
40. Maćkowicz Sabina
41. Madura Natalia
42. Maj Paweł
43. Majeranowska Anna
44. Michalak Sylwia
45. Mikucki Piotr
46. Nowak Justyna
47. Opozda Krystyna
48. Pierzchała Justyna
49. Piszczyk Anna
50. Polak Aneta
51. Pop Katarzyna
52. Rachwał Agnieszka
53. Saracka Edyta
54. Semaniak Natalia
55. Senkowska Nadia
56. Serwan Natalia
57. Sitko Barbara
58. Skorupa Łukasz
59. Słaboński Łukasz
60. Sprawka Agnieszka
61. Suława Aleksandra
62. Szkabara Aleksandra
63. Sztuba Danuta
64. Śladewski Michał
65. Święch Paula
66. Tatara Witold
67. Tkaczyk Justyna
68. Wadowska Anna
69. Wąsikowska Anna
70. Wąsowicz Monika
71. Wieczorek Paula
72. Wotus Adriana
73. Wróbel Katarzyna
74. Zachariasz Michał

Kraków, 30.09.2013 r.

***

Lista osób przyjętych na studia niestacjonarne II stopnia, kierunek: Dziennikarstwo i komunikacja społeczna:

1. Andryka Justyna
2. Baran Kinga
3. Bargiel Anna
4. Bochenek Paulina
5. Brzozowski Piotr
6. Bujas Patrycja
7. Furgała Wojciech
8. Iwański Mateusz
9. Kniejewski Bartosz
10. Kochanowicz Iga
11. Kołodziejczyk Marietta
12. Kruszec Paweł
13. Las Barbara
14. Matoga Jarosław
15. Maziak Monika
16. Morawska Alina
17. Morys Bartosz
18. Nawara Magdalena
19. Odrowąż Wiesława
20. Palider Joanna
21. Piskurewicz Anna
22. Pudełek Paulina
23. Rowiński Tomasz
24. Starnawski Karol
25. Tarczoń Klaudia
26. Toroń Paulina
27. Uchacz Ewelina
28. Winiarski Wojciech
29. Woźniak Angelika
30. Wysocka Patrycja

Kraków, 30.09.2013 r.

  • ostatnia aktualizacja: 2013-10-01; 08:09

  • PDF
  • Drukuj
  • Mail