Ta strona jest ARCHIWALNA.
Aby przejść na nową stronę główną Uczelni prosimy klinąć tutaj.
Ostatnia aktualizacja: styczeń 2015.

Jeśli chcesz przejść na starą stronę kliknij tutaj.

english version

Lokalizacja: Administracja > Biuro Badań Naukowych > Konkursy Narodowego Centrum Nauki

Konkursy Narodowego Centrum Nauki

R822oA


NCN – zasady kwalifikowalności kosztów

12 września br. Rada NCN uchwaliła regulacje związane z kwalifikowalnością kosztów w ramach projektów badawczych. Wytyczne te obowiązują już w konkursach ogłoszonych 16 września br. Kwalifikowalność kosztów będzie wliczona do oceny formalnej wniosków o przyznanie finansowania, w związku z tym warto zapoznać się z katalogiem kosztów kwalifikowalnych i niekwalifikowalnych.

Aktualnie otwarte konkursy:

a. SYMFONIA 3 – na międzydziedzinowe projekty badawcze realizowane przez wybitnych naukowców, których badania wyróżniają się najwyższą jakością, odważnym przekraczaniem granic pomiędzy różnymi dziedzinami nauki, przyczyniając się do tworzenia nowych wartości i otwierania nowych perspektyw w nauce - ogłoszenie

b. ETIUDA3 – na projekty badawcze realizowane przez osoby rozpoczynające karierę naukową nieposiadające stopnia naukowego doktora - ogłoszenie

c. FUGA 4 – na krajowe staże po uzyskaniu stopnia naukowego doktora. - ogłoszenie

d. CHIST-ERA - ogłoszenie

Osoby zainteresowane uczestnictwem w ww. konkursach proszone są o zgłoszenie się do Biura Badań Naukowych (ul. Kanonicza 9, Kraków, pok. nr 409) w terminie do 1 marca 2015 r.

Szczegółowy harmonogram konkursów grantowych NCN w roku 2014 jest dostępny w załączniku.


! ! ! Przed zgłoszeniem się do Biura Badań Naukowych proszę zapoznać się z poradnikiem Rady Młodych Naukowców pt. "Jak napisać wniosek o finansowanie badań naukowych", który został zamieszczony na stronie PORADNIK RMN ! ! !

Biuro Badań Naukowych udziela informacji i konsultacji w sprawie wniosków po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu spotkania dzwoniąc na numer: 12-370-86-11 w godz. 10:00 – 13:00 (od poniedziałku do czwartku).

  • ostatnia aktualizacja: 2014-12-19; 09:26

  • PDF
  • Drukuj
  • Mail