Ta strona jest ARCHIWALNA.
Aby przejść na nową stronę główną Uczelni prosimy klinąć tutaj.
Ostatnia aktualizacja: styczeń 2015.

Jeśli chcesz przejść na starą stronę kliknij tutaj.

english version

Lokalizacja: Administracja > Dział Uczelnianej Sieci Komputerowej > O dziale

O dziale

Adres:
31-002 Kraków, ul. Kanonicza 9, pok. 405 (III p.)
tel. 12 370 86 05

Administrator Systemów i Sprzętu Komputerowego - Łukasz Mardyła
e-mail: serwis@upjp2.edu.pl

Programista - Paweł Gorczyca
e-mail: pawel.gorczyca@upjp2.edu.pl

Czcigodni Księża
Wielebne Siostry
Szanowni Państwo

Mając na celu usystematyzowanie i usprawnienie komunikacji z pracownikami Działu Uczelnianej Sieci Komputerowej Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie wprowadza system zleceń.

Od dnia dzisiejszego system ten będzie stanowił centralny i jedyny punkt obsługi zleceń, a wszystkie sprawy dotyczące realizacji zadań stawianych przed informatykami będą realizowane wyłącznie za jego pośrednictwem. W związku z tym uprzejmie proszę o powstrzymanie się od przekazywania zleceń i zadań dotychczasowymi metodami (telefonicznie czy osobiście) oraz rozpoczęcie przekazywania zleceń i zadań poprzez nowy system.

Aby złożyć zlecenie, wystarczy wysłać e-mail na adres ticket@upjp2.edu.pl. System automatycznie nada mu numer i poinformuje zainteresowane osoby o pojawieniu się nowego zadania. Zleceniodawca zostanie jednocześnie poinformowany automatycznym e-mailem zwrotnym o fakcie przyjęcia zgłoszenia.
W ten sposób uzyskujemy pewność, że żadna ze spraw nie pozostanie zapomniana lub nierozwiązana, ponieważ zadaniem pracowników Działu Uczelnianej Sieci Komputerowej będzie przede wszystkim realizacja tych zleceń, które trafiać do nich będą za pośrednictwem nowego systemu.

Mam nadzieję, że system usprawni pracę na naszej uczelni.

ks. Andrzej Lichosyt
kanclerz

  • ostatnia aktualizacja: 2014-12-10; 12:22

  • PDF
  • Drukuj
  • Mail