Ta strona jest ARCHIWALNA.
Aby przejść na nową stronę główną Uczelni prosimy klinąć tutaj.
Ostatnia aktualizacja: styczeń 2015.

Jeśli chcesz przejść na starą stronę kliknij tutaj.

english version

Lokalizacja: Samorząd Studencki > Aktualności

Aktualności

Ubezpieczenie NNW i OC dla studentów

Studencie, nie czekaj! Ubezpiecz się!

W Biurze Samorządu Studenckiego można wpłacać pieniądze na ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków i OC w godzinach dyżurów Samorządu Studenckiego. Ubezpieczać można się do 28 listopada br.

*****************

Drodzy Studenci!
Serdecznie zapraszamy Was do odbioru Studenckiej Legitymacji Kinowej w biurze naszego Samorządu Studenckiego w godzinach jego pracy. Legitymacje już na Was czekają!
Do zobaczenia w kinie ARS!
więcej informacji na stronie http://www.studenci.ars.pl/

*****************

Wakacyjny kurs językowy

W związku z nawiązaniem współpracy ze szkołą językową SOUL, mieszczącą się przy ulicy Karmelickiej 57/1 przygotowaliśmy specjalne zniżki dla studentów/doktorantów/absolwentów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Jeśli będziecie Państwo zainteresowani podjęciem nauki któregoś z języków obcych [ w tym np. języków skandynawskich w których szkoła się specjalizuje] to zachęcamy do pisania szczegółowych pytań na adres:kurs.jezykowy2014@gmail.com

*****************

WYBORY NAJMILSZEJ STUDENTKI & SUPER STUDENTA!

Wspólnie wybierzemy Najmilszych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II, którzy będą nas reprezentowali w maju na etapie międzyuczelnianym! Wybory odbędą się dnia 24.04. w klubie Feniks przy ul. Św. Jana 2.
Więcej informacji znajdziecie na Facebooku-Wybory Najlmilszych!
Serdecznie zapraszamy !

*****************

Wyjazd studentów na kanonizację bł. Jana Pawła II

Samorząd Studencki UPJPII zaprasza studentów do udziału w wyjeździe organizowanym z okazji kanonizacji bł. Jana Pawła II i bł. Jana XXIII: "Rzym-Ostia-Watykan-Florencja", który odbędzie się w dniach 26.04-01.04.2014 r.

Zapisy do końca marca. Więcej informacji na profilu facebookowym.
Serdecznie zapraszamy!

*****************

KRajowy KRwiecień KRwiodawstwa 2014

„Oddać własną krew, dobrowolnie i bezinteresownie, to gest o wysokiej wartości moralnej i obywatelskiej, to dar życia… Niech dawcy krwi, który należy się wdzięczność wszystkich, będą coraz liczniejsi we wszystkich częściach świata”.
Jan Paweł II, Światowy Dzień Krwiodawców 2004

W tym roku akcja KRajowy KRwiecień KRwiodawstwa organizowana jest po raz siódmy. Przedsięwzięcie samorządów studenckich 18 szkół wyższych Krakowa zasługuje na najwyższe wyrazy uznania, zwłaszcza że inicjatywa ta rozszerzyła się na inne miasta w Polsce. Coroczne rezultaty tej akcji są nieocenione, gdyż jej efektem są nie tylko litry krwi oddanej przez ludzi dobrej woli, ale także znaczny wzrost świadomości o roli, jaką krwiodawstwo odgrywa w ratowaniu zdrowia i życia innych ludzi.
Honorowe oddawanie krwi jest jednym z największych darów, jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi i to w sposób bezinteresowny i anonimowy.Zachęcamy każdego, komu zdrowie na to pozwala, aby włączył się w tą szlachetną akcję, dzięki której ktoś może odzyskać upragnione zdrowie, a może nawet ocalić życie.

  • ostatnia aktualizacja: 2014-10-21; 11:33

  • PDF
  • Drukuj
  • Mail